Nejlevnější dovolená Santorini

santorini-nejlevnejsi-dovolenaÚžasný řecký ostrov Santorini láká každoročně turisty z celého světa. Tento klenot Egejského moře a možná nejkrásnější řecký ostrov je někdy nazýván bájnou Atlantidou. Ostrov sopečného původu je pokrytý černým lávovým pískem. Dnes má Santorini tvar půlměsíce. Z dávné erupce zůstal kráter, který je dnes zalitý mořem. Příroda tak vytvořila nádherné scenérie, které obdivuje tolik turistů. Dnes jsou na strmých skalách ostrova k vidění celá městečka tvořená převážně typickými bílými domky.

KLIKNĚTE pro nabídku zájezdů na Santorini »

Santorini levně

Levná dovolená na Santorini není žádná iluze. Stačí se porozhlédnout po nabídkách cestovních kanceláří a to nejen českých. Lákavé jsou zejména zájezdy od německých cestovních kanceláří, které nabízejí nejen nižší ceny, ale také větší výběr. Využijte seriózní nabídky Student Agency a vyberte si tu pravou dovolenou na Santorini.

Nejhezčí pláže se nacházejí na východní a jižní straně ostrova. Oblíbená jsou letoviska Kamari, Agios Georgios, Perissa nebo Monolithos. Pláže mají šedý nebo tmavošedý písek. Navštivte také archelogické naleziště Akrotiri s odkrytým 3500 let starým městem. Nebo vyjeďte na nejvyšší horu na ostrově s klášterem Profiti Ilias a kochejte se nádhernými výhledy na celý ostrov kolem dokola. Na dovolenou na Santorini nikdy nezapomenete a určitě budete mít chuť se zase vrátit.

Santorini - přibližná cena dovolené: 11 000 Kč
Přehled zájezdů: DOVOLENÁ.CZ | INVIA.CZ | TRAVELPORTAL

Foto: Evgeni Dinev / FreeDigitalPhotos.net

Aktuální nabídka zájezdů

Vassilikos
Zante Imperial

Strava:All inclusive
Lokalita:Vassilikos
Ixia
Luxury Resort Hotel & Spa Atrium Platinum

Strava:Snídaně
Lokalita:Ixia
ostrov Zakynthos
Keri Village

Strava:All inclusive
Lokalita:ostrov Zakynthos