Nejlepší hotely na Gran Canaria

Gran Canaria – nejoblíbenější a nejvíce navštěvovaný z Kanárských ostrovů se nachází v Atlantickém oceánu, zhruba 900 kilometrů od pobřeží Portugalska. Je třetí největší z Kanárů a žije zde bezmála 800 tisíc obyvatel, z toho asi polovina v hlavním městě Las Palmas. Gran Canaria zaujme skvělou kombinací nádherné přírody, historických zajímavostí a perfektních pláží. Pláží je na ostrově Gran Canaria více než 160 a mezi nejznámější patří Playa del Ingles, Puerto Rico nebo Maspalomas. Vyberte si hotel na Gran Canaria a za 4,5 hodiny letu si můžete užívat zasloužené dovolené.

Nejlépe hodnocené hotely na Gran Canaria

Lopesan Villa Del Conde Resort & Thalasso *****

grancanaria_lopesanTento moderní a luxusní hotel byl otevřen teprve v roce 2004 a nachází se v klidné jižní části ostrova. Ve velké zahradě nejdete 4 bazény, terasu a dětské hřiště. Hotel se nachází kousek od oblázkové i písečné pláže. Můžete využít 4 restaurace a 5 barů.

Zajímavé jsou služby kadeřnictví, prádelny, hlídání dětí. Ze sportu zde nechybí tenis, kulečník nebo fitness. Pokoje jsou různě velké od 43 do 96 metrů čtverečních.

Gloria Palace Royal Hotel ****

grancanaria_gloria_palaceOblíbený, kvalitní a moderní hotel byl otevřen v roce 2007. Leží u pláže Playa Amadores, kde je velmi jemný písek a pozvolný vstup do moře. Pokoje hotelu jsou rozmístěné v 4 budovách. Najdete zde 2 restaurace a 4 bary. Je zde také krytý SPA bazén se vstupem zdarma.

Ze sportů se můžete těšit na posilovnu, lukostřelbu, stolní tenis, petangue, šipky. Program all inclusive zahrnuje samozřejmě neomezenou konzumaci alkoholických i nealkoholických nápojů během dne.

Servatur Waikiki ***

grancanaria_riuHotel je tvořen pěti kruhovými budovami. Najdete zde 2 restaurace a několik barů. Zajímavostí je kadeřnictví, salon krásy, masáže, prodejna se suvenýry a butik. Hotel je vzdálen asi 1,5 km od Dunas de Maspalomas, kam hotel zajišťuje dopravu zdarma. Ze sportů jsou k dispozici tenis, stolní tenis, fitness,  kulečník, minigolf.

Holet Riu je umístěn v zahradě, kde se nachází 2 bazény (1 pro děti), terasa. Pokoje jsou dvoulůžkové, s balkonem nebo terasou.

Info: neověřené recenze