Porovnání cen zájezdů

luxusni-nakupy-na-letistiKaždý, kdo vybírá letní nebo zimní dovolenou, sleduje nabídky celé řady cestovních kanceláří a srovnává nejen nabídku služeb ale také cenovou úroveň. Porovnání cen zájezdů je přirozeným a základním nástrojem, jak se dobrat k vysněné dovolené, která ovšem nezruinuje náš rodinný rozpočet. Jak se neztratit ve stovkách nabídek?

Doporučujeme využít osvědčený systém firmy Student Agency a portálu Dovolená.cz, který sdružuje nabídky od mnoha desítek cestovních kanceláří včetně německých a dokáže tak provést perfektní srovnání cen zájezdů v reálném čase. Můžete si zde provést jednoduché setřídění jednak podle ceny zájezdu, dále také například podle hodnocení daného hotelu.

Přejit na portál dovolena.cz ZDE » »

Německé cestovky

Portál dovolená.cz nabízí také zájezdy od významných německých cestovních kanceláří. Takový zájezd může být o mnoho výhodnější, než zakoupený přes českou cestovní kancelář. Někdy bývá až o polovinu levnější a zájedů je do dané destinace na výběr mnohem více. Obzvláště výhodné jsou zájezdy do exotických destinací, kam z Německa létají přímé spoje.

Portál Invia

Vhodnou alternativu představuje portál Invia.cz. Přináší přehledný a filtrovatelný seznam zájezdů. Ten je obohacený o velmi cenné recenze lidí, kteří již destinace navštívili a mohou proto poskytnout cenné rady dalším zájemcům. Na stránkách společnosti dále naleznete klasické katalogové zájezdy od řady významných cestovních kanceláří a agentur, ale také speciální first minute a last minute nabídky, které jsou zajímavé svou výhodnou cenou. Za zmínku stojí také speciální nabídka letenek a plaveb, které dotváří nezaměnitelné portfolio služeb tohoto portálu. Portál Invia.cz je největším prodejcem online zájezdů a proto si zaslouží patřičnou pozornost při porovnávání cen zájezdů.

Porovnání cen zájezdů
5 (100%) 2 votes