Nejlevnější dovolená Mauricius

mauricius-levna-dovolenaKdyž se řekne Mauricius, tak si všichni vybavíme překrásné pláže s bělostným pískem a azurovou barvu moře. Tropický ostrov ležící v Indickém oceánu nabízí nikdy nekončící léto a skvělou dovolenou v kteroukoliv roční dobu. Romantika je pro Mauricius v podstatě synonymem.

Krásně teplé moře kolem 27 stupňů, úchvatné korálové útesy, rozmanitá příroda a famózní kuchyně v all inclusive programu. Levná dovolená na ostrově Mauricius není nedostupný sen. Hlavní turistická sezóna na ostrově Mauricius probíhá zhruba mezi říjnem a dubnem.

Nabídka zájezdů na Mauricius »

Dovolená Mauricius levně

Prohlédněte si aktuální nabídku zájezdů na Mauricius. Využijte například portálu dovolena.cz, který Vám nabídne nejen vyčerpávající přehled nabídek českých cestovních kanceláří, ale také zahrnuje nabídky německých CK. Získáte tak dokonalý přehled o cenách a odletech z Prahy a ostatních měst v regionu střední Evropy. Díky většímu objemu sjednávaných zájezdů v Německu mohou být ceny dovolených na ostrově Mauricius až o desítky procent nižší oproti českým cestovním kancelářím. Nemalý vliv na cenu mají také přímé letové linky z německých letišť.

 

Aktuální nabídka zájezdů

Hammamet-Yasmine
Vincci Taj Sultan

Strava:All inclusive
Lokalita:Hammamet-Yasmine
Hurghada
Hurghada Marriott Beach Resort

Strava:Polopenze
Lokalita:Hurghada
Mahmutlar
Grand Santana

Strava:All inclusive
Lokalita:Mahmutlar
Side
Sandy Beach

Strava:All inclusive
Lokalita:Side
Side
Otium Eco Club Side

Strava:All inclusive
Lokalita:Side
Lachania
Atrium Prestige Thalasso Spa Resort and Villas

Strava:Snídaně
Lokalita:Lachania
Kardamena
Lagas Aegean Village

Strava:Polopenze
Lokalita:Kardamena
ostrov Korfu
Saint George Palace

Strava:All inclusive
Lokalita:ostrov Korfu