Nejlevnější dovolená Mauricius

mauricius-levna-dovolenaKdyž se řekne Mauricius, tak si všichni vybavíme překrásné pláže s bělostným pískem a azurovou barvu moře. Tropický ostrov ležící v Indickém oceánu nabízí nikdy nekončící léto a skvělou dovolenou v kteroukoliv roční dobu. Romantika je pro Mauricius v podstatě synonymem.

Krásně teplé moře kolem 27 stupňů, úchvatné korálové útesy, rozmanitá příroda a famózní kuchyně v all inclusive programu. Levná dovolená na ostrově Mauricius není nedostupný sen. Hlavní turistická sezóna na ostrově Mauricius probíhá zhruba mezi říjnem a dubnem.

Nabídka zájezdů na Mauricius »

Dovolená Mauricius levně

Prohlédněte si aktuální nabídku zájezdů na Mauricius. Využijte například portálu dovolena.cz, který Vám nabídne nejen vyčerpávající přehled nabídek českých cestovních kanceláří, ale také zahrnuje nabídky německých CK. Získáte tak dokonalý přehled o cenách a odletech z Prahy a ostatních měst v regionu střední Evropy. Díky většímu objemu sjednávaných zájezdů v Německu mohou být ceny dovolených na ostrově Mauricius až o desítky procent nižší oproti českým cestovním kancelářím. Nemalý vliv na cenu mají také přímé letové linky z německých letišť.

 

Aktuální nabídka zájezdů

Turgutreis
Sundance Resort

Strava:All inclusive
Lokalita:Turgutreis
Mastichari
Horizon Beach Resort

Strava:Polopenze
Lokalita:Mastichari
Magaluf
Hotelový komplex Flamboyan / Caribe

Strava:Snídaně
Lokalita:Magaluf
Oba
Blue Sky

Strava:All inclusive
Lokalita:Oba
Makadi Bay
Stella Makadi Beach

Strava:All inclusive
Lokalita:Makadi Bay
Midoun
Quatre Saisons Resort & Aquapark

Strava:All inclusive
Lokalita:Midoun
Kolymbia
Niriides

Strava:All inclusive
Lokalita:Kolymbia
Hurghada
Mercure

Strava:All inclusive
Lokalita:Hurghada
Nejlevnější dovolená Mauricius
Ohodnoťte tento článek