Nejlevnější dovolená Mauricius

mauricius-levna-dovolenaKdyž se řekne Mauricius, tak si všichni vybavíme překrásné pláže s bělostným pískem a azurovou barvu moře. Tropický ostrov ležící v Indickém oceánu nabízí nikdy nekončící léto a skvělou dovolenou v kteroukoliv roční dobu. Romantika je pro Mauricius v podstatě synonymem.

Krásně teplé moře kolem 27 stupňů, úchvatné korálové útesy, rozmanitá příroda a famózní kuchyně v all inclusive programu. Levná dovolená na ostrově Mauricius není nedostupný sen. Hlavní turistická sezóna na ostrově Mauricius probíhá zhruba mezi říjnem a dubnem.

Nabídka zájezdů na Mauricius »

Dovolená Mauricius levně

Prohlédněte si aktuální nabídku zájezdů na Mauricius. Využijte například portálu dovolena.cz, který Vám nabídne nejen vyčerpávající přehled nabídek českých cestovních kanceláří, ale také zahrnuje nabídky německých CK. Získáte tak dokonalý přehled o cenách a odletech z Prahy a ostatních měst v regionu střední Evropy. Díky většímu objemu sjednávaných zájezdů v Německu mohou být ceny dovolených na ostrově Mauricius až o desítky procent nižší oproti českým cestovním kancelářím. Nemalý vliv na cenu mají také přímé letové linky z německých letišť.

 

Aktuální nabídka zájezdů

Dassia
Magna Graecia

Strava:All inclusive
Lokalita:Dassia
Oba
Boulevard

Strava:All inclusive
Lokalita:Oba
Turecko
Maxima Paradise

Strava:All inclusive
Lokalita:Turecko
Hersonissos
Imperial Belvedere

Strava:All inclusive
Lokalita:Hersonissos
Makadi Bay
Royal Azur Resort

Strava:All inclusive
Lokalita:Makadi Bay
Kumkoy
Side Alegria Hotel & Spa

Strava:All inclusive
Lokalita:Kumkoy
Kemer
Club Boran Mare Beach

Strava:All inclusive
Lokalita:Kemer
Kleopatra
Kleopatra Ada

Strava:All inclusive
Lokalita:Kleopatra
Nejlevnější dovolená Mauricius
Ohodnoťte tento článek