Nejlevnější dovolená Mauricius

mauricius-levna-dovolenaKdyž se řekne Mauricius, tak si všichni vybavíme překrásné pláže s bělostným pískem a azurovou barvu moře. Tropický ostrov ležící v Indickém oceánu nabízí nikdy nekončící léto a skvělou dovolenou v kteroukoliv roční dobu. Romantika je pro Mauricius v podstatě synonymem.

Krásně teplé moře kolem 27 stupňů, úchvatné korálové útesy, rozmanitá příroda a famózní kuchyně v all inclusive programu. Levná dovolená na ostrově Mauricius není nedostupný sen. Hlavní turistická sezóna na ostrově Mauricius probíhá zhruba mezi říjnem a dubnem.

Nabídka zájezdů na Mauricius »

Dovolená Mauricius levně

Prohlédněte si aktuální nabídku zájezdů na Mauricius. Využijte například portálu dovolena.cz, který Vám nabídne nejen vyčerpávající přehled nabídek českých cestovních kanceláří, ale také zahrnuje nabídky německých CK. Získáte tak dokonalý přehled o cenách a odletech z Prahy a ostatních měst v regionu střední Evropy. Díky většímu objemu sjednávaných zájezdů v Německu mohou být ceny dovolených na ostrově Mauricius až o desítky procent nižší oproti českým cestovním kancelářím. Nemalý vliv na cenu mají také přímé letové linky z německých letišť.

 

Aktuální nabídka zájezdů

Hurghada
AMC Royal resort /Azur Grand Resort/

Strava:All inclusive
Lokalita:Hurghada
Kleopatra
Alaiye Kleopatra

Strava:Polopenze
Lokalita:Kleopatra
Poznávací zájezdy
Anadolu Bodrum

Strava:All inclusive
Lokalita:Poznávací zájezdy
Colakli
Grand Seker

Strava:All inclusive
Lokalita:Colakli
Side
Jadore Deluxe & Spa

Strava:All inclusive
Lokalita:Side
Antalya
Grand Park Lara

Strava:All inclusive
Lokalita:Antalya
Sousse
Marhaba Beach

Strava:All inclusive
Lokalita:Sousse
Kumkoy
Prime family club

Strava:All inclusive
Lokalita:Kumkoy
Nejlevnější dovolená Mauricius
Ohodnoťte tento článek