Nejlevnější dovolená Mauricius

mauricius-levna-dovolenaKdyž se řekne Mauricius, tak si všichni vybavíme překrásné pláže s bělostným pískem a azurovou barvu moře. Tropický ostrov ležící v Indickém oceánu nabízí nikdy nekončící léto a skvělou dovolenou v kteroukoliv roční dobu. Romantika je pro Mauricius v podstatě synonymem.

Krásně teplé moře kolem 27 stupňů, úchvatné korálové útesy, rozmanitá příroda a famózní kuchyně v all inclusive programu. Levná dovolená na ostrově Mauricius není nedostupný sen. Hlavní turistická sezóna na ostrově Mauricius probíhá zhruba mezi říjnem a dubnem.

Nabídka zájezdů na Mauricius »

Dovolená Mauricius levně

Prohlédněte si aktuální nabídku zájezdů na Mauricius. Využijte například portálu dovolena.cz, který Vám nabídne nejen vyčerpávající přehled nabídek českých cestovních kanceláří, ale také zahrnuje nabídky německých CK. Získáte tak dokonalý přehled o cenách a odletech z Prahy a ostatních měst v regionu střední Evropy. Díky většímu objemu sjednávaných zájezdů v Německu mohou být ceny dovolených na ostrově Mauricius až o desítky procent nižší oproti českým cestovním kancelářím. Nemalý vliv na cenu mají také přímé letové linky z německých letišť.

 

Aktuální nabídka zájezdů

Belek
Aydinbey Famous

Strava:All inclusive
Lokalita:Belek
Kemer
Ambassador Plaza

Strava:All inclusive
Lokalita:Kemer
Mahmutlar
Ideal Beach

Strava:All inclusive
Lokalita:Mahmutlar
Paphos
Crown Resorts Horizon

Strava:Polopenze
Lokalita:Paphos
Huelva
Barceló Punta Umbría Beach Resort

Strava:All inclusive
Lokalita:Huelva
Calella
Calella Palace

Strava:Polopenze
Lokalita:Calella
Hurghada
Magic Beach

Strava:All inclusive
Lokalita:Hurghada
Belek
Ela Quality Resort

Strava:All inclusive
Lokalita:Belek
Nejlevnější dovolená Mauricius
Ohodnoťte tento článek