Nejlevnější dovolená Mauricius

mauricius-levna-dovolenaKdyž se řekne Mauricius, tak si všichni vybavíme překrásné pláže s bělostným pískem a azurovou barvu moře. Tropický ostrov ležící v Indickém oceánu nabízí nikdy nekončící léto a skvělou dovolenou v kteroukoliv roční dobu. Romantika je pro Mauricius v podstatě synonymem.

Krásně teplé moře kolem 27 stupňů, úchvatné korálové útesy, rozmanitá příroda a famózní kuchyně v all inclusive programu. Levná dovolená na ostrově Mauricius není nedostupný sen. Hlavní turistická sezóna na ostrově Mauricius probíhá zhruba mezi říjnem a dubnem.

Nabídka zájezdů na Mauricius »

Dovolená Mauricius levně

Prohlédněte si aktuální nabídku zájezdů na Mauricius. Využijte například portálu dovolena.cz, který Vám nabídne nejen vyčerpávající přehled nabídek českých cestovních kanceláří, ale také zahrnuje nabídky německých CK. Získáte tak dokonalý přehled o cenách a odletech z Prahy a ostatních měst v regionu střední Evropy. Díky většímu objemu sjednávaných zájezdů v Německu mohou být ceny dovolených na ostrově Mauricius až o desítky procent nižší oproti českým cestovním kancelářím. Nemalý vliv na cenu mají také přímé letové linky z německých letišť.

 

Aktuální nabídka zájezdů

Slunečné pobřeží
Arcadia

Strava:Polopenze
Lokalita:Slunečné pobřeží
Side
Side Sun Club

Strava:All inclusive
Lokalita:Side
Hurghada
Sunny Days Palma de Mirette

Strava:All inclusive
Lokalita:Hurghada
Colakli
Kamelya Fulya Hotel

Strava:All inclusive
Lokalita:Colakli
Benalmadena
Torrequebrada

Strava:Polopenze
Lokalita:Benalmadena
Konakli
Telatiye Resort

Strava:All inclusive
Lokalita:Konakli
Colakli
Glamour Resort

Strava:All inclusive
Lokalita:Colakli
Hurghada
Hurghada Marriott Beach Resort

Strava:Polopenze
Lokalita:Hurghada