Nejlevnější dovolená Mauricius

mauricius-levna-dovolenaKdyž se řekne Mauricius, tak si všichni vybavíme překrásné pláže s bělostným pískem a azurovou barvu moře. Tropický ostrov ležící v Indickém oceánu nabízí nikdy nekončící léto a skvělou dovolenou v kteroukoliv roční dobu. Romantika je pro Mauricius v podstatě synonymem.

Krásně teplé moře kolem 27 stupňů, úchvatné korálové útesy, rozmanitá příroda a famózní kuchyně v all inclusive programu. Levná dovolená na ostrově Mauricius není nedostupný sen. Hlavní turistická sezóna na ostrově Mauricius probíhá zhruba mezi říjnem a dubnem.

Nabídka zájezdů na Mauricius »

Dovolená Mauricius levně

Prohlédněte si aktuální nabídku zájezdů na Mauricius. Využijte například portálu dovolena.cz, který Vám nabídne nejen vyčerpávající přehled nabídek českých cestovních kanceláří, ale také zahrnuje nabídky německých CK. Získáte tak dokonalý přehled o cenách a odletech z Prahy a ostatních měst v regionu střední Evropy. Díky většímu objemu sjednávaných zájezdů v Německu mohou být ceny dovolených na ostrově Mauricius až o desítky procent nižší oproti českým cestovním kancelářím. Nemalý vliv na cenu mají také přímé letové linky z německých letišť.

 

Aktuální nabídka zájezdů

Alanya
Sunprime C-Lounge

Strava:All inclusive
Lokalita:Alanya
15  969
Mahdia
LTI Mahdia Beach

Strava:All inclusive
Lokalita:Mahdia
10  790
Manavgat
Rio Lavitas Spa & Resort

Strava:All inclusive
Lokalita:Manavgat
15  315
Psalidi
Kipriotis Village

Strava:All inclusive
Lokalita:Psalidi
13  966
Side
Asteria Side

Strava:All inclusive
Lokalita:Side
12  590
Dubaj
Holiday Inn Bur Dubai

Strava:Snídaně
Lokalita:Dubaj
16  690
Marsa Alam
Royal Brayka Resort

Strava:All inclusive
Lokalita:Marsa Alam
10  490
Mallorca
Fergus Style Cala Blanca Suites

Strava:Polopenze
Lokalita:Mallorca
10  490