Nejlepší hotely Zakynthos

Řecký ostrov Zakynthos je barevnou perlou Jónského souostroví. Zvlněný terén vytváří nádherné scenérie, kde dominuje zelená barva bujné vegetace. Vychutnat si můžete úchvatnou směs vůní koření a bylinek, které prosycují vzduch na Zakynthosu. Členité pobřeží dává vzniknout nádherným romantickým plážím s jemným pískem. Ostrov je někdy znám pod staršími názvy Zante nebo Levanta. Vychutnejte si letní dovolenou na čarokrásném ostrově Zakynthos!

Jaké hotely na Zakynthosu jsou podle ostatních turistů nejlepší?

Eleon Grand Resort *****

zakynthos-hotel-eleon-grand-resortHotel se nachází v oblasti Tragaki na severovýchodě Zakynthosu. Rozsáhlý komplex je tvořen několika budovami a nabízí restauraci, 3 bary, 3 bazény, aqualand, lehátka v olivovém háji. Pokoje jsou většinou dvoulůžkové s vlastní koupelnou a klimatizací, výhledem do zahrady nebo na moře. Luxusní all inclusive služby zahrnují plnou penzi ve formě bufetu, nápoje ve stanovených časech. Hotel je vhodný pro rodiny s dětmi

Golden Sun ***

zakynthos-hotel-golden-sunKrásný a vybavený hotel se nachází v letovisku Kalamaki, 150 metrů od pláže. Ve venkovní zahradě se nachází bazénový komplex (samostatný dětský bazén) s lehátky a slunečníky zdarma. Příjemně vybavené dvoulůžkové pokoje s klimatizací, koupelnou, balkonem. Služby jsou all inclusive a snídaně, obědy i večeře jsou zajišťovány bufetovými stoly. V Kalamaki můžete navštívit tradiční řecké taverny.

Paradise Beach ***

zakynthos-hotel-paradise-beachHotelový komplex se nachází v letovisku Argassi, přímo na úzké pláži. Část, kde leží je hotel, je klidná, je ale možné navštívit rušnější část městečka s nočním životem. Budovy hotelu jsou dvoupatrové, uprostřed zeleně. Pokoje jsou pěkné, dvoulůžkové, s vlastním soc. zařízením, balkonem. Výhled je na moře nebo do okolní krajiny. Vstup do moře je pozvolný, slunečníky a lehátka jsou k dispozici za poplatek.

Nejlepší hotely Zakynthos
Ohodnoťte tento článek