Kanárské ostrovy v zimě

grancanaria_riuOsvědčenou dovolenkovou destinaci v zimních měsících představují Kanárské ostrovy. Vyrovnané počasí po celý rok daly tomuto úchvatnému místo přezdívku „ostrovy věčného jara“. Z Prahy se vzdušnou čarou nacházejí Kanáry ve vzdálenosti 3,5 tisíce kilometrů a přísluší ke Španělsku.

Na skvělé dovolené se tedy můžete ocitnout již na 5 hodin letu. Jedná se o souostroví sedmi hlavních ostrovů a ještě několika menších. Leží poblíž Maroka a západní Sahary.

Teploty na Kanárských ostrovech

Stabilní teploty nabízejí příjemnou dovolenou v průběhu celého roku. V letních měsících se teploty vzduchu pohybují mezi 20 – 25 stupni Celsia, voda bude mít kolem 20 stupňů. V zimě má vzduch kolem 19 stupňů a voda kolem 17 stupňů Celsia. Drtivá většina hotelů je ovšem vybavena vyhřívanými bazény, které poskytují veškerý komfort i při chladnějším počasí. Prohlédněte si aktuální teploty na Kanárských ostrovech zde.

Ukázat zájezdy na Kanárské ostrovy

Kam na Kanárské ostrovy

Největší zájem o tyto čtyři hlavní ostrovy: Gran Canaria, Lanzarote, Tenerife a Fuerteventura. Menší ostrovy nejsou tolik známé a navštěvované (Hierro, La Palma a Gomera). Vybírejte z celoroční nabídky zájezdů na Kanárské ostrovy na serveru dovolena.cz. Zde kromě široké nabídky (včetně německých CK) můžete využít i dalších výhod, jako je například parkování na pražském letišti zdarma.

 

Aktuální nabídka zájezdů

Kardamena
Akti Beach Club

Strava:All inclusive
Lokalita:Kardamena
Hersonissos
Mitsis Serita Beach

Strava:All inclusive
Lokalita:Hersonissos
Nessebar
Arsena

Strava:All inclusive
Lokalita:Nessebar
Antalya
Nova Park

Strava:All inclusive
Lokalita:Antalya
Side
Defne Defnem

Strava:All inclusive
Lokalita:Side
Oba
Hotel Elysee

Strava:All inclusive
Lokalita:Oba
Primorsko
Forest Beach

Strava:All inclusive
Lokalita:Primorsko
Hurghada
Albatros Garden / Sea World Resort

Strava:All inclusive
Lokalita:Hurghada
Kanárské ostrovy v zimě
Ohodnoťte tento článek