Kanárské ostrovy v zimě

grancanaria_riuOsvědčenou dovolenkovou destinaci v zimních měsících představují Kanárské ostrovy. Vyrovnané počasí po celý rok daly tomuto úchvatnému místo přezdívku „ostrovy věčného jara“. Z Prahy se vzdušnou čarou nacházejí Kanáry ve vzdálenosti 3,5 tisíce kilometrů a přísluší ke Španělsku.

Na skvělé dovolené se tedy můžete ocitnout již na 5 hodin letu. Jedná se o souostroví sedmi hlavních ostrovů a ještě několika menších. Leží poblíž Maroka a západní Sahary.

Teploty na Kanárských ostrovech

Stabilní teploty nabízejí příjemnou dovolenou v průběhu celého roku. V letních měsících se teploty vzduchu pohybují mezi 20 – 25 stupni Celsia, voda bude mít kolem 20 stupňů. V zimě má vzduch kolem 19 stupňů a voda kolem 17 stupňů Celsia. Drtivá většina hotelů je ovšem vybavena vyhřívanými bazény, které poskytují veškerý komfort i při chladnějším počasí. Prohlédněte si aktuální teploty na Kanárských ostrovech zde.

Ukázat zájezdy na Kanárské ostrovy

Kam na Kanárské ostrovy

Největší zájem o tyto čtyři hlavní ostrovy: Gran Canaria, Lanzarote, Tenerife a Fuerteventura. Menší ostrovy nejsou tolik známé a navštěvované (Hierro, La Palma a Gomera). Vybírejte z celoroční nabídky zájezdů na Kanárské ostrovy na serveru dovolena.cz. Zde kromě široké nabídky (včetně německých CK) můžete využít i dalších výhod, jako je například parkování na pražském letišti zdarma.

 

Aktuální nabídka zájezdů

Zarzis
Eden Star

Strava:All inclusive
Lokalita:Zarzis
Alanya
First Class

Strava:All inclusive
Lokalita:Alanya
Incekum
Özkaymak Select Resort

Strava:All inclusive
Lokalita:Incekum
Ialyssos
Electra Palace Resort

Strava:Polopenze
Lokalita:Ialyssos
Borj Cedria
Caribbean World Borj Cedria

Strava:All inclusive
Lokalita:Borj Cedria
Konakli
Beach Club Doganay

Strava:All inclusive
Lokalita:Konakli
Oba
Avena Resort & Spa

Strava:All inclusive
Lokalita:Oba
Side
Merve Sun

Strava:All inclusive
Lokalita:Side