Kanárské ostrovy v zimě

grancanaria_riuOsvědčenou dovolenkovou destinaci v zimních měsících představují Kanárské ostrovy. Vyrovnané počasí po celý rok daly tomuto úchvatnému místo přezdívku „ostrovy věčného jara“. Z Prahy se vzdušnou čarou nacházejí Kanáry ve vzdálenosti 3,5 tisíce kilometrů a přísluší ke Španělsku.

Na skvělé dovolené se tedy můžete ocitnout již na 5 hodin letu. Jedná se o souostroví sedmi hlavních ostrovů a ještě několika menších. Leží poblíž Maroka a západní Sahary.

Teploty na Kanárských ostrovech

Stabilní teploty nabízejí příjemnou dovolenou v průběhu celého roku. V letních měsících se teploty vzduchu pohybují mezi 20 – 25 stupni Celsia, voda bude mít kolem 20 stupňů. V zimě má vzduch kolem 19 stupňů a voda kolem 17 stupňů Celsia. Drtivá většina hotelů je ovšem vybavena vyhřívanými bazény, které poskytují veškerý komfort i při chladnějším počasí. Prohlédněte si aktuální teploty na Kanárských ostrovech zde.

Ukázat zájezdy na Kanárské ostrovy

Kam na Kanárské ostrovy

Největší zájem o tyto čtyři hlavní ostrovy: Gran Canaria, Lanzarote, Tenerife a Fuerteventura. Menší ostrovy nejsou tolik známé a navštěvované (Hierro, La Palma a Gomera). Vybírejte z celoroční nabídky zájezdů na Kanárské ostrovy na serveru dovolena.cz. Zde kromě široké nabídky (včetně německých CK) můžete využít i dalších výhod, jako je například parkování na pražském letišti zdarma.

 

Aktuální nabídka zájezdů

Alanya
First Class

Strava:All inclusive
Lokalita:Alanya
Side - Evrenseki
Commodore Elite Suites & Spa

Strava:All inclusive
Lokalita:Side - Evrenseki
Elouda
Elounda Residence

Strava:Polopenze
Lokalita:Elouda
Hammamet
Eden Village Yadis Hammamet (ex.Yadis Hammamet)

Strava:All inclusive
Lokalita:Hammamet
Konakli
Beach Club Doganay

Strava:All inclusive
Lokalita:Konakli
Maroko
Royal Decameron Tafoukt

Strava:All inclusive
Lokalita:Maroko
Hurghada
Golden 5 Diamond Resort & Aquapark

Strava:All inclusive
Lokalita:Hurghada
Side
Dream World Hill

Strava:All inclusive
Lokalita:Side
Kanárské ostrovy v zimě
Ohodnoťte tento článek