Turunc

Turecko, Marmaris

Poloha
V romantickém zálivu umístěný hotel s překrásnými vyhlídkami na okolní zelené kopce, které se odrážejí v průzračných vodách Středozemního moře. Hotel je ideálním místo pro všechny, kdo hledají relaxaci, klid a pohodu. Do centra letoviska Turunc se dostanete příjemnou procházkou po cca 1km, odkud se pak můžete dostat místní lodní dopravou do Marmarisu. Hotel je velice vyhledávaný pro svou jedinečnou polohu, pro chutné a bohaté jídlo a vysokou úroveň poskytovaných služeb.
Vybavení
Lobby s recepcí, hlavní restaurace, 2 à la carte restaurace: rybí a turecká, bar u bazénu, snack bar, palmový bar u pláže, aqua bar, T-Club Disco; 2 bazény, brouzdaliště, u bazénů zdarma slunečníky, lehátka a matrace, osušky na kauci; krytý bazén, aquapark – bazén se 7 skluzavkami, dětský bazén se skluzavkami; směnárna, market, butik, fotograf; terasa s výhledem na záliv, bezplatné WiFi v lobby; za poplatek: kadeřnictví.
Sport a zábava
stolní tenis, šipky, plážový volejbal, petanque, bingo, aerobik, aqua aerobik, fitness; dětské hřiště, miniklub (5-12 let), maxiklub (13-16 let), minidisco, amfiteátr, diskotéka T-Night (nápoje za poplatek), animace pro děti i dospělé. Za poplatek: billiard, stolní fotbal; vodní sporty na pláži: banány, vodní lyžování, surfování, parasailing, jízda na kajaku, potápění, škola potápění; spa: za poplatek: ošetření obličeje a těla, masáže. V období od 15.6. do 15.9.2017 bude v hotelu otevřen Dětský kub Čedok s česky mluvícím animátorem. Bližší informace naleznete ve speciálním katalogu, který je věnován výhradně našemu Dětskému klubu.
Ubytování
Standardní dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky, klimatizace, koupelna (vana nebo sprchový kout, WC, fén), TV-sat, telefon, minibar, balkon Rodinný pokoj, 2 ložnice oddělené dveřmi.; vybavení jako ve standardním pokoji; rodinný pokoj za příplatek.

Napsat komentář