The Bay

Řecko, Vassilikos

Poloha
hotel se nachází v klidné části. Restaurace, bary a obchody v docházkové vzdálenosti. Centrum městečka Vasilikos je vzdáleno cca 1,5 km. Letovisko Argassi cca 12 km, město Zakynthos cca 14 km. Zastávka linkového autobusu v blízkosti hotelu (cca 100 m). Letiště Zakynthos cca 16 km.
Vybavení
hotel s příjemným designem disponuje celkem 112 pokoji. K dispozici je přijímací prostor s recepcí a posezením, koutek se satelitní TV, minimarket, bar a restaurace s krásnou terasou. V rozlehlé zahradě naleznete sladkovodní bazén s opalovací terasou, opalovací loučku se snack barem. Lehátka a slunečníky zdarma u bazénu, osušky na kauci.
Ubytování
dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A/A3A): stylově a velmi vkusně zařízené s telefonem, sat. LED TV, trezorem, malou chladničkou (minibar na vyžádání, za poplatek), klimatizací, fénem, vanou nebo sprchou, WC, balkonem nebo terasou. Výhled do zahrady. Dvoulůžkové pokoje (A2B/A3B): stejné vybavení jako A2A, ovšem balkon nebo terasa s výhledem na moře. Junior suite (A2D/A3D): cca 50 m2, balkon nebo terasa s výhledem na moře, jinak jako A2A. Suite (A2C/A3C/A4C): cca 60 m2, prostorné, s obývací ložnicí a samostatnou ložnicí, výhled na moře, jinak stejné vybavení jako A2A.
Děti
vestavěný dětský bazén, dětské hřiště, minidisco, miniklub (od 4 do 12 let), dětský postýlka (na vyžádání, zdarma), dětská židlička v restauraci.

Napsat komentář