Tac Premier & Spa

Turecko, Kleopatra

Popis

Poloha: Oblíbený hotel se skvělou polohou skládající se ze sedmi bloků s kapacitou 254 pokojů se nachází v centru letoviska v blízkosti nejkrásnější písečné pláže Kleopatra Beach. Letiště v Antalya je vzdáleno přibližně 120 kilometrů od hotelu. V okolí hotelu se nachází spousta obchodů, restaurací, barů a diskoték. Hotel je vyhlášen výbornou kuchyní, milým personálem a kvalitními službami.
Vybavení: Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí a směnárnou, výtah, vnitřní a venkovní restaurace, lobby bar, snack bar u bazénu, bar na terase, konferenční sál, TV místnost, minimarket, butik, internetová kavárna, Wi-Fi připojení v lobby baru a u bazénu zdarma, venkovní bazén s dětskou částí, vnitřní bazén, mini club pro děti 4-12 let, mini diskotéka, animační programy pro děti i dospělé, možnosti sportovního vyžití a relaxace – stolní tenis, volejbal, basketball, šipky, turecké lázně, sauna, fittness, Služby za poplatek – masáže, kosmetický salón, kadeřník, videohry, prádelna, internetová kavárna, půjčovna aut, lékařské služby.
Pokoje: Moderně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky jsou vybaveny klimatizací, telefonem, SAT-TV, ledničkou, trezorem, koupelnou s vanou nebo sprchou a WC, fénem, balkonem nebo terasou. Připojení Wi-Fi na pokoji zdarma.
Strava: Program all inclusive zahrnuje snídaně (7.30-10.00), pozdní snídaně (10.00-11.00), obědy (12.30-14.00) a večeře vč. dětského menu (19.00-21.00) formou bufetu, občerstvení u bazénu – sendviče, hamburgery, pizza, salát (14:00-16:00), lehké odpolední občerstvení – káva, čaj, koláče, zmrzlina (16.00-17.00), noční snack (23.30-24.00), neomezenou konzumaci místních alkoholických a nealkoholických nápojů – lze čerpat v časech a místech určených hotelem.
Pláž: Krásná Kleopatřina pláž s hrubým pískem a pozvolným vstupem do moře se nachází cca 100 m od hotelu. Lehátka, slunečníky a občerstvení na pláži za poplatek. Na pláži široká nabídka vodních sportů a aktivit.

Poloha hotelu na mapě:

Zobrazit místo Turecko na větší mapě

Pokoje
Pokoj 1/2+1 ČT
Tac Premier & Spa
Ohodnoťte tento článek

Napsat komentář