Solimar Azure

Řecko, ostrov Kréta

Poloha
klidná, cca 1,5 km od letoviska Ierápetra s obchody, restauracemi a bary. Několikrát denně kyvadlová doprava do letoviska Ierápetra. Letiště Heraklion cca 100 km.
Vybavení
82 pokojů na 6 podlažích. Lobby s recepcí, výtah, místnost s TV, restaurace, bar a minimarket. Ve venkovním areálu sladkovodní bazén, opalovací terasa v zahradě nebo u baru bazénu. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma. Osušky za poplatek (cca 5 €/týden).
Ubytování
dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A/A3A): s chladničkou, klimatizací (15.6.-15.9.), trezorem k pronajmutí (cca 20 €/týden), satelitní TV, radio, telefon, vana nebo sprcha, WC, fén, balkon nebo terasa. Možnost rezervace dvoulůžkových pokojů (A2B/A3B) s výhledem na moře. Rodinné pokoje (A2F): velká místnost s dvoulůžkem a 2 samostatnými postelemi, výhled na moře, jinak jako A2A. Rodinné pokoje (A2C/A3C/A4C): cca 35 m2, 2 pokoje, jinak stejné vybavení jako A2A. Bezbariérové pokoje: na vyžádání.
Děti
samostatný dětský bazén, miniklub, dětská postýlka (na vyžádání, zdarma), dětské židličky v restaurace, dětská postýlka (na vyžádání, zdarma).
Solimar Azure
Ohodnoťte tento článek

Napsat komentář