Smartline Village Resort & Waterpark

Řecko, Hersonissos

Poloha
v oblasti Chersonissos, centrum cca 2 km. Postavený ve svahu. V blízkosti STAR BEACH aquapark (kyvadlová doprava zdarma). Letiště Heraklion cca 25 km.
Vybavení
275 pokojů v několika budovách. Přijímací prostor s restaurací, satelitní TV, bar, restaurace s terasou, a-la-carte restaurace (italská, 1.7.-30.9.), minimarket, venkovní divadlo a diskotéka. Ve venkovním areálu 2 sladkovodní bazény (jeden z toho relaxační pro hosty starší 15 let) a aquapark (mohou využívat děti starší 8 let a vyšší 1,2 m, cca 1 500 m2) s několika skluzavkami a línou řekou. 2 snack bary u bazénu. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma. Osušky na kauci.
Ubytování
dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A/A3A): cca 28 m2, vybaveny individuální klimatizací, satelitní TV, chladničkou, telefonem, fénem, trezorem k pronajmutí, setem pro přípravu kávy a čaje, vanou nebo sprchou, WC a balkonem nebo terasou. Možnost rezervace dvoulůžkových pokojů (A2E/A3E): s výhledem na moře, jinak jako A2A. Joker pokoje (A2S/A3S): výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi. Rodinné pokoje (A2B/A3B/A4B/A2F/E2B/E3B/E4B): kombinace obývací ložnice a samostatné ložnice, o rozloze cca 45 m2. S individuální klimatizací, posezením, satelitní TV, chladničkou, telefonem, fénem, trezorem k pronajmutí, vanou nebo sprchou, WC a balkonem nebo terasou. Možnost rezervace rodinných pokojů (A2D/A3D/A4D): cca 45 m2, s výhledem na moře, jinak jako A2B. Dvoulůžkové pokoje komfort (B2A/B3A): o rozloze cca 40 m2, obývací pokoj a ložnice, výhled na moře. Uvítací dárek (ovoce a víno).
Děti
children paradise: samostatný dětský bazén, lehátka, slunečníky, dětský snack bar, dětské hřiště. Miniklub (od 4 do 12 let), dětská postýlka (na vyžádání, zdarma), hlídání dětí (na vyžádání, za poplatek), dětské židličky v restauraci, dětský bufetový stůl v restauraci.

Napsat komentář