Smartline Konaktepe

Turecko, Alanya

Poloha
možnosti pro nakupování v letovisku Konakli, cca 800 m. Město Alanya je vzdálené cca 12 km. Dobré spojení minibusy. Letiště Antalya cca 110 km.
Vybavení
hotel disponuje 225 pokoji. K vybavení patří lobby s recepcí, 2 výtahy, restaurace, 5 barů, kadeřnictví, konferenční místnost a minimarket. Ve venkovním areálu naleznete několik bazénů s opalovací terasou, malý dětský bazén na pláži, barem a 2 skluzavky. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, osušky na kauci.
Ubytování
dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A/A3A): cca 26m2, s klimatizací (1.4.-31.10.), telefonem, satelitní TV, minibarem (za poplatek), trezorem k pronajmutí, sprchou, WC, fénem a balkonem. Rodinné pokoje (A2C): cca 26 m2, 1 místnost s dvoulůžkem a jednolůžkem, jinak jako A2A. Rodinné pokoje (A2B/A3B): cca 34m2, 2 ložnice s propojovacími dveřmi, vana nebo sprcha, jinak jako A2A. Joker pokoje (A2S): výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi. Bezbariérové pokoje: na vyžádání.
Děti
dětské hřiště, miniklub (od 4 do 12 let), dětské hřiště, samostatný dětský bazén s vodní skluzavkou, dětské židličky v restauraci, dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Napsat komentář