Sherwood Greenwood Resort

Turecko, Kemer

Hotel
Hotel Sherwood Greenwood Resort
Poloha
hotel, skládající se z hlavní hotelové budovy a bungalovů v zahradě, se nachází 200 m od písčito-oblázkové pláže, v oblasti Kemer – Göynuk, 55 km od mezinárodního letiště v Antalyi. Transfer z letiště do hotelu trvá přibližně hodinu.
Vybavení
recepce, lobby bar, hlavní restaurace, italská a la carte restaurace, bar u bazénu, bar na pláži, snack bar, diskotéka, 1 venkovní bazén, 1 dětský bazén, 1 vnitřní bazén, 2 skluzavky, lehátka a slunečníky na pláži i u bazénu, plážové osušky, turecké lázně, sauna, fitness, basketbal, plážový volejbal, tenis, stolní tenis, dětský klub (5–12 let), dětské hřiště, animační programy, večerní program, aerobik, stolní hry.
Ubytování
celkem 101 standardních 2lůžkových pokojů a 50 bungalovů s možností 1 přistýlky pro dospělého nebo 2 přistýlek pro děti má balkon, centrální klimatizaci, telefon, SAT/TV, vysoušeč vlasů, trezor (za poplatek), minilednici (minibar je doplňován za poplatek). V základní ceně jsou pokoje v bungalovu, za příplatek v hlavní budově, rodinné pokoje na vyžádání – větší pokoj s oddělenou částí (prosklenou stěnou) nebo rodinné pokoje s oddělenými ložnicemi.

Napsat komentář