Rose Rayhaan by Rotana

Spojené arabské emiráty, Dubaj

Poloha
Druhý nejvyšší hotel na světě, zapsaný v Guinessově knize rekordů, leží na známé třídě Sheikh Zayed Road a poskytuje úchvatný výhled na nejvyšší budovu světa Burj Khalifu. V blízkosti hotelu je stanice metra a největší nákupní centrum Dubai Mall. Transfer z letiště 15 minut jízdy. Zdarma shuttle bus do nákupních center.
Vybavení
Komfortní hotel vhodný pro klienty, kteří do Dubaje míří nejen za dovolenou u moře, ale i poznáváním, výhodnými nákupy či businessem. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, směnárna, hlavní restaurace, kavárna v lobby, kavárna u bazénu, čistírna, kosmetický salón, kadeřnictví, internetové připojení, konferenční sál, obchod.

Pokoje
Pokoj typu Sky Classic umístěný mezi 35. a 51. patrem hotelu. Pokoje mají vlastní sociální zařízení, LCD TV se satelitním příjmem, internetové připojení, kuchyňský kout s ledničkou a mikrovlnou troubou, telefonem, sejfem, fénem, klimatizací, kávovarem. Maximální obsazenost 2 osoby. Za příplatek pokoje Sky Deluxe nebo Sky Premium, kde lze ubytovat až tří osoby.
Sport
Venkovní bazén, fitness centrum, sauna, jacuzzi, pára, masáže.
Děti
Bazén.

Napsat komentář