Rose Rayhaan by Rotana

Spojené arabské emiráty, Dubaj

Poloha
Druhý nejvyšší hotel na světě, zapsaný v Guinessově knize rekordů, leží na známé třídě Sheikh Zayed Road a poskytuje úchvatný výhled na nejvyšší budovu světa Burj Khalifu. V blízkosti hotelu je stanice metra a největší nákupní centrum Dubai Mall. Transfer z letiště 15 minut jízdy. Zdarma shuttle bus do nákupních center.
Vybavení
Komfortní hotel vhodný pro klienty, kteří do Dubaje míří nejen za dovolenou u moře, ale i poznáváním, výhodnými nákupy či businessem. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, směnárna, hlavní restaurace, kavárna v lobby, kavárna u bazénu, čistírna, kosmetický salón, kadeřnictví, internetové připojení, konferenční sál, obchod.

Pokoje
Pokoj typu Sky Classic umístěný mezi 35. a 51. patrem hotelu. Pokoje mají vlastní sociální zařízení, LCD TV se satelitním příjmem, internetové připojení, kuchyňský kout s ledničkou a mikrovlnou troubou, telefonem, sejfem, fénem, klimatizací, kávovarem. Maximální obsazenost 2 osoby. Za příplatek pokoje Sky Deluxe nebo Sky Premium, kde lze ubytovat až tří osoby.
Sport
Venkovní bazén, fitness centrum, sauna, jacuzzi, pára, masáže.
Děti
Bazén.
Rose Rayhaan by Rotana
Ohodnoťte tento článek

Napsat komentář