Novotel Marsa Alam

Egypt, El Quseir

Poloha
Pěkný hotelový komplex se nachází přímo u pláže s korálovým útesem. V této oblasti jsou ideální podmínky pro potápění a šnorchlování. Vzdálenost od letiště Marsa Alam je cca 60 km. Hotel je vhodný pro aktivní dovolenou.
Vybavení
Velice pěkný nově postavený hotelový komplex tvoří hlavní budova s prostorným lobby, recepcí a hotelovou restaurací, a několik budov s pokoji. Je zde italská restaurace a la carte (není součástí all inclusive), bar v lobby, u bazénu a na pláži (součást all inclusive), WI-FI na recepci zdarma, internet (za poplatek), obchod se suvenýry, dětské hřiště, miniclub (4-12 let). Uprostřed komplexu se nacházejí 3 velké bazény pro dospělé (jeden v zimě vyhřívaný) a dětský bazén. Lehátka, slunečníky a osušky u bazénu zdarma.
Sport a zábava
Plážový volejbal, sportovní aktivity; za poplatek je SPA centrum – vnitřní bazén, sauna, jacuzzi, fitness, masáže, potápěčské centrum. Animace pro děti i dospělé.
Ubytování
Standardní dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím a s možností až dvou přistýlek pro děti jsou vybaveny klimatizací, telefonem, SAT TV, fénem, trezorem zdarma, varnou konvicí, minibarem (za poplatek) a balkonem nebo terasou s výhledem na bazén nebo do okolí.
Novotel Marsa Alam
Ohodnoťte tento článek

Napsat komentář