Magna Graecia

Řecko, Dassia

Poloha
Modernizovaný čtyřhvězdičkový hotel vystavený na útesu ve středomořské vegetaci poskytuje komfort a odpočinek na vysoké úrovni a umožňuje plně cítit atmosféru řecké dovolené. V blízkosti střediska Dassia, nejbližší obchůdky, bary a restaurace se nacházejí cca 150 m od hotelu. Letiště je vzdáleno cca 12 km. Doporučujeme pro rodinnou dovolenou a aktivní dovolenou pro dvě osoby.
Vybavení
Recepce, lobby, hlavní restaurace, 2 bary, bazén s oddělenou částí pro děti, slunečníky a lehátka u bazénu (zdarma), malá zahrada, terasa s výhledem na bazén, minimarket, WIFI v lobby (zdarma), prádelna. V hotelu je mnoho schodů, nedoporučujeme pro klienty s omezenou pohyblivostí.
Sport a zábava
Tenisový kurt, stolní tenis; dětské hřiště a herna pro děti, miniklub (4-12 let), piano bar, animace pro dospělé i děti; za poplatek: kulečník, herní automaty.
Ubytování
Standardní dvoulůžkový pokoj s možností až dvou přistýlek pro děti (patrová postel), cca 25 m2, je vybaven vlastním sociálním zařízením, vysoušečem vlasů, SAT/TV, ledničkou, trezorem (za poplatek), balkonem nebo terasou s posezením, výhled do zahrady, na hory nebo na bazén. Pokoje s možností 2 přistýlek za příplatek.
Magna Graecia
Ohodnoťte tento článek

Napsat komentář