Dolphin

Bulharsko, Sveti Konstantin

Poloha
klidná. Hotel je součástí komplexu Grand Hotel Varna. Centrum letoviska Sveti Konstantin cca 500 m. Letiště Varna cca 20 km.
Vybavení
oblíbený hotel s 200 pokoji. K dispozici výtahy, vstupní hala s recepcí, restaurace, 4 tematické restaurace, lobby bar a bar s terasou. Ve venkovním areálu sladkovodní bazén s terasou na opalování a bar u bazénu. 2 lehátka a 1 slunečník/pokoj u bazénu zdarma.
Ubytování
dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A/A3A): s individuální klimatizací, sat. TV, telefonem, trezorem, fénem, vanou nebo sprchou, WC a balkonem nebo terasou. Rodinné pokoje (A2B/A3B/A4B): 2 dvoulůžkové pokoje s propojovacími dveřmi, jinak stejné vybavení jako A2A. Mezonet (A2C): ubytování dětí od 6 let, 1 obývací ložnice a 1 ložnice v patře propojené schodištěm (1 dvoulůžko a 2 přistýlky), jinak stejné vybavení jako A2A. Joker pokoje (A2S): výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi. Dvoulůžkové pokoje (A1D/A2D): 2 samostatná lůžka a pohovka (cca 120 x 190 cm, pro 2 děti do 9 let nebo 1 dítě do 13 let), s vanou, jinak stejné vybavení jako A2A. Promo pokoje (A2R): stejné vybavení jako A2A.
Děti
vestavěný dětský bazén se skluzavkou, dětské hřiště, dětský animační program, miniklub (od 3 do 12 let, červen-srpen). Dětský bufet v hlavní restauraci. Mini aquapark a dětský Adventure Park v hotelovém komplexu. Dětské židličky a postýlky na vyžádání zdarma.
Dolphin
Ohodnoťte tento článek

Napsat komentář