DAS Club Hotel Sunny Beach

Bulharsko, Slunečné pobřeží

Poloha
centrální, živá atmosféra. Restaurace, bary a obchody cca 20 m. Letiště Burgas cca 30 km.
Vybavení
hotelový komplex se skládá ze 395 pokojů na 5 podlažích. Vstupní hala s recepcí, výtahy, 2 restaurace, a-la-carte restaurace (rezervace nutná), gril terasa, snack bar, lobby bary. Ve venkovním areálu 4 sladkovodní bazény a bar u bazénu. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma (v závislosti na dostupnosti).
Ubytování
všechny pokoje se nacházejí v budově Zwete: dvoulůžkové pokoje (B1A/B2A): cca 29 m2, s klimatizací, mini chladničkou, trezorem (za poplatek), LCD sat. TV, telefonem (za poplatek), fénem, sprchou, WC a balkonem. Rodinné pokoje (B2C/B3C): cca 35 m2, 1 místnost, navíc rozkládací pohovky, jinak jako B2A. Apartmány (B2E/B3E/B4E): cca 45 m2, obývací ložnice, ložnice, propojovací dveře, posezení, jinak jako B2C. Rodinné pokoje (B2F/B3F): 2 dvoulůžkové pokoje se spojovacími dveřmi, jinak jako B2A. Studia (B2G/B3G/B4G): propojovací dveře do dvoulůžkového pokoje, pro max. 6 osob, jako B2A. Joker pokoje (A2S/B2S): výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi. Rodinné pokoje (B2Y): 1 místnost, prostornější, jinak stejné vybavení jako B2A.
Děti
samostatný dětský bazén, dětské hřiště. Vodní skluzavky (otevřeny 10.6.-15.9.) do 16,99 let zdarma, pro dospělé za poplatek. Dětské židličky v restauraci. Miniklub (4-12 let, od 15.5.) a teens klub (jen v hlavní sezóně). Dětská postýlka na vyžádání a za poplatek cca 5 BGN/den.
DAS Club Hotel Sunny Beach
Ohodnoťte tento článek

Napsat komentář