Club Hotel Titan

Turecko, Alanya

Poloha
v mírném kopci, útulný hotel se nachází v letovisku Kargicak, obchody a restaurace cca 3 km. Centrum letoviska Alanya cca 16 km. Dobré spojení minibusy (dolmus). Letiště Antalya cca 150 km.
Vybavení
161 pokojů rozdělených do hlavní a vedlejší budovy. Lobby s recepcí (trezory k pronajmutí, cca 2 €/den), lobby bar, výtah, místnost s TV, restaurace, bar, obchod a kadeřnictví. Ve venkovním areálu bazén s opalovací terasou. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma. Osušky a podložky za poplatek.
Ubytování
dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A/A3A): cca 21 m2, minibar (za poplatek), individuální klimatizace, satelitní TV, telefon, vana nebo sprcha, WC a balkon. Rodinné pokoje (A2F/A3F/A4F): cca 28 m2, 2 pokoje s propojovacími dveřmi (2 jednolůžka a 1 francouzská postel), sprcha, jinak jako A2A. Joker pokoje (A2S/A3S): výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi, cca 21 m2. Akční pokoje (A1R/A2R/A3R): výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi, cca 21 m2.
Děti
miniklub (od 4 do 12 let), dětský animační program, minidisco, dětský bazén, dětské hřiště, dětské židličky v restauraci, dětská postýlka (na vyžádání, zdarma). Maximální počet osob nelze dětskou postýlkou překročen.

Napsat komentář