Barut Hemera

Turecko, Side

Poloha
Další hotel ze sítě Barut ležící na promenádě ve vzdálenosti cca 3 km od historického centra Side a cca 65 km od letiště v Antályi, je obklopen velkou zahradou, poskytuje komfortní služby a vše je tu podřízeno pohodlí a relaxaci hostů.
Vybavení
Hotel se skládá z několika budov, které mají 3 nebo 4 poschodí a disponují výtahy. Hlavní bufetová restaurace s velkou terasou, 4 a´carte restaurace, bary, patisérie, diskotéka, obchodní pasáž, kadeřník, lékař, konferenční místnost. 4 venkovní sladkovodní bazény se 2 skluzavkami, vnitřní bazén, dětský bazén, dětské hřiště, miniklub. Wifi internet v areálu hotelu.
Sport a zábava
Spa centrum, turecké lázně, masáže, posilovna, badminton, stolní tenis, 2 tenisové kurty, šipky, aerobik, plážový volejbal, minigolf, vodní sporty na pláži, lukostřelba. Hotel pořádá denní animační programy a večerní show.
Ubytování
Dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek jsou vybaveny koupelnou s příslušenstvím, vysoušečem vlasů, trezorem, wifi připojením, centrální klimatizací, telefonem, TV/SAT, minibarem, rychlovarnou konvicí a balkonem.

Napsat komentář