Almerimar

Španělsko, Španělsko

Hotel
Hotel AR Almerimar
Poloha
cca 10 m od hrubozrnné písčité pláže, v první linii, pouze za místní promenádou, hotel obklopen golfovým hřištěm, přístav cca 200 m, městečko El Ejido 5 km, nákupní centrum 5 km, Roquetas de Mar 23 km, Almería 45 km, letiště v Almérii 55 km. Za hotelem se nachází 27jamkové golfové hřiště Almerimar o rozloze cca 802 000 m2. V okolí hotelová zástavba, v přístavu několik barů a restaurací, Almerimar je nové klidné letovisko s menším množstvím zábavy.
Vybavení
5patrový hotel nabízí vstupní halu s recepcí, výtahy, 2x restaurace, bary, bar u bazénu, zahradu, terasy na opalování, lehátka a slunečníky u bazénu, 2x bazén, 1x dětský bazén, možnost zapůjčení osušek, kurty na tenis a 2x squash, fitness centrum, sauna, 2x jacuzzi, turecké lázně, kadeřnictví, konferenční sály, denní a večerní animační programy. Hotel je bezbariérový, ale nenabízí adaptované pokoje.

Ubytování
standardní pokoje jsou komfortně vybaveny, nabízí klimatizaci, koupelnu/WC, vysoušeč vlasů, telefon, SAT/TV, trezor a minibar (za poplatek), WiFi na pokoji zdarma, balkon nebo terasu. V pokoji možnost 1 přistýlky (omezený prostor), přistýlka je formou rozkládacího křesla.
Almerimar
Ohodnoťte tento článek

Napsat komentář