Zante Royal Resort

Řecko, Vassilikos

12  490 Kč
Poloha
Hotel Zante Royal Palace leží na vrcholku zeleného kopce s úžasným výhledem na známou písečnou pláž Mavratzis – 80m od pláže, která je přístupná výtahem a lanovkou. 15km od hlavního města Zakynthos a 17km od letiště.
Vybavení
Vstupní hala s recepcí, WiFi zdarma v okolí recepce a v Zantino World Fun Park. Bazén a dětský bazén, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, na pláži za poplatek. Minimarket se suvenýry, tradičními řeckými produkty, oblečením a kosmetikou.
Sport a zábava
V období od 15.6. do 15.9.2017 bude v hotelu otevřen Dětský klub Scooby-Doo s česky mluvícím animátorem. Bližší informace najdete ve speciálním katalogu, který je věnován výhradně našemu novému dětskému klubu. Skluzavky a elektrický vláček v přilehlém hotelu Imperial Beach. Tenisové, basketbalové a fotbalové hřiště. Animační programy – aqua aerobic, tennis, basket, šipky, večerní programy – karaoke, řecké večery s živou hudbou a taneční show atd. Fitness, vnitřní vyhřívaný bazén, masáže (za poplatek), jacuzzi/sauna (za poplatek). Zantino World fun Park – 400m2 plných hraček, skluzavek, šplhacích stěn, trampolín a divadla s živými představeními pro děti. Mini club pro děti 3-8 let s elektronickými hrami (za poplatek). Billiard, stolní tennis, air hockey, fotbálek, elektronické hry a internetový koutek.
Ubytování
Dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky je vybaven koupelnou se sprchou a WC, TV-SAT, ledničkou, vysoušečem vlasů a telefonem. Klimatizace v ceně. Trezor za poplatek. Rodinný pokoj s možností 2 přistýlek. Všechny pokoje disponují balkonem s výhledem do zahrady nebo na moře.
SdílejteShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someone

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *