Vacances Menorca Resort – Blanc Palace

Španělsko, Menorca

13  990 Kč
Hotel
Aparthotel Vacances Menorca Resort
Poloha
50 m od menší písčité pláže Sa Caleta, malebné město Ciutadela je vzdáleno pouhé 2 km, centrum s bary a restauracemi a supermarketem jen 100 m, autobusová zastávka cca 50 m, hlavní město Mahon a letiště je vzdáleno cca 48 km. Ve vzdálenosti 15 minut místní dopravou se nachází aquapark Aquarock.
Vybavení
pěkný rozsáhlý resort skládající se ze 3 areálů (Blanc Cottage, Blanc Caleta, Blanc Palace). Každý areál má svou vlastní restauraci a bazén. Možnost návštěvy restaurace v jiném areálu 1x za týden (nutná rezervace 24 hod. předem). V komplexu naleznete vstupní halu s recepcí, bufetové restaurace, směnárnu, výtahy, bar, bary u bazénů, TV místnost, prádelnu, hernu s PC automaty, bazény, zahrady s terasami na opalování, lehátka a slunečníky u bazénů, 1 skluzavku/tobogán, dětské atrakce, saunu, jacuzzi a tělocvičnu (vstup od 18 let), hotelové animační programy.
Ubytování
ubytování v Blanc Palace či Blanc Caleta zahrnuje: ubytování v jednom z těchto areálů. Ubytování ve Vacances zahrnuje: ubytování v Blanc Cottage, Blanc Palace nebo Blanc Caleta – cenově výhodnější, ale výběr konkrétní ubytovací kapacity je zcela v kompetenci hotelu.
Všechny apt. mají klimatizaci, WC/koupelnu, vysoušeč vlasů, oddělenou obývací místnost s jídelním koutem, kuchyňku (2 elektr. vařiče, mikrovlnná trouba, lednice), SAT/TV, telefon, trezor (za poplatek), balkon nebo terasu. Hotel také nabízí bezbariérové pokoje (pouze na vyžádání). Výměna ručníků 3x týdně, ložního prádlo 1x týdně.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *