Philippion

Řecko, Kos město

10  890 Kč
Poloha
hotel s centrální polohou. Restaurace, bary, možnosti pro nakupování a zábavu naleznete v blízkém okolí hotelu. Letiště cca 35 km.
Vybavení
hotel disponuje 78 pokoji, které jsou rozdělené do 4 podlaží. K vybavení patří přijímací hala s recepcí, výtahy, místnost s TV, hlavní restaurace, a-la-carte restaurace, 2 bary, kavárna a minimarket. Ve venkovním areálu se nachází sladkovodní bazén s terasou na opalovaní a barem u bazénu. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma. Osušky u bazénu za poplatek.
Ubytování
dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A/A3A): cca 35 m2. Vybavené chladničkou, klimatizací, trezorem k pronajmutí, satelitní TV, telefonem, vanou nebo sprchou, WC, fénem, a balkonem s výhledem na moře nebo na bazén. Joker pokoje (A2S/A3S): výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi. Studia (B1B/B2B/B3B): cca 35 m2, navíc s vybavenou kuchyňkou, bez výhledu na bazén nebo na moře, jinak stejné vybavení jako A2A. Apartmány (B1C/B2C/B3C/B4C): cca 45 m2, prostornější, disponují navíc ložnicí, jinak stejné vybavení jako A2B.
Děti
vestavěný dětský bazén a dětské hřiště. Dětská postýlka (na vyžádání, zdarma), dětské židličky v restauraci.
SdílejteShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someone

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *