Dolphin

Bulharsko, Sveti Konstantin

13  684 Kč
Poloha
klidná. Hotel je součástí komplexu Grand Hotel Varna. Centrum letoviska Sveti Konstantin cca 500 m. Letiště Varna cca 20 km.
Vybavení
oblíbený hotel s 200 pokoji. K dispozici výtahy, vstupní hala s recepcí, restaurace, 4 tematické restaurace, lobby bar a bar s terasou. Ve venkovním areálu sladkovodní bazén s terasou na opalování a bar u bazénu. 2 lehátka a 1 slunečník/pokoj u bazénu zdarma.
Ubytování
dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A/A3A): s individuální klimatizací, sat. TV, telefonem, trezorem, fénem, vanou nebo sprchou, WC a balkonem nebo terasou. Rodinné pokoje (A2B/A3B/A4B): 2 dvoulůžkové pokoje s propojovacími dveřmi, jinak stejné vybavení jako A2A. Mezonet (A2C): ubytování dětí od 6 let, 1 obývací ložnice a 1 ložnice v patře propojené schodištěm (1 dvoulůžko a 2 přistýlky), jinak stejné vybavení jako A2A. Joker pokoje (A2S): výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi. Dvoulůžkové pokoje (A1D/A2D): 2 samostatná lůžka a pohovka (cca 120 x 190 cm, pro 2 děti do 9 let nebo 1 dítě do 13 let), s vanou, jinak stejné vybavení jako A2A. Promo pokoje (A2R): stejné vybavení jako A2A.
Děti
vestavěný dětský bazén se skluzavkou, dětské hřiště, dětský animační program, miniklub (od 3 do 12 let, červen-srpen). Dětský bufet v hlavní restauraci. Mini aquapark a dětský Adventure Park v hotelovém komplexu. Dětské židličky a postýlky na vyžádání zdarma.

Napsat komentář