Nejlevnější dovolená Kapverdské ostrovy

U západního pobřeží Afriky se nachází stát tvořený deseti ostrovy, omývaný vodami Atlantského oceánu. To jsou Kapverdské ostrovy, jejichž název vznikl z portugalského Cabo Verde nebo možná z francouzského Cap-vert, v překladu Zelený mys. Jedná se o nejzápadnější bod Afrického kontinentu.

Turisty toužící po exotice sem láká celkem krátký let (kolem 6 hodin), ale hlavně pláže bez záplav lidí, koníčky jako rybaření nebo potápění. Čisté moře, osvěžující vítr, vynikající jídlo, krásné dlouhé pláže, to jsou lákadla Kapverdských ostrovů.
Ukázat zájezdy na Kapverdské ostrovy!

Jídlo na Kapverdských ostrovech

Lze očekávat silné vlivy portugalské kuchyně. Základem jsou mořské plody upravené na různé způsoby, podávané s rýží nebo zeleninovou směsí. V nabídce nechybí  ani výborně grilovaná masa nebo ryby. K jídlu se obvykle podávají domácí vína nebo pivo. Jako desert se objevuje tropické ovoce, které se vyznačuje svou čerstvostí. Vzhledem k tomu, že Kapverďané nejsou zvyklí dělat si zásoby na delší období, je jídlo podávané v restauracích vždy čerstvé a plody pěstované na ostrovech jsou bez chemických přísad, neboť ostrovy mají dostatech vláhy a hnojiv není třeba.

Kapverdské ostrovy levně

Překvapivě cenově zajímavé dovolené lze koupit nejen v režimu Last minute. Západ Afriky zní zprvu jako daleká a drahá destinace, ale zdání klame. Je možné využít také porovnání cen různých cestovních kanceláří (včetně německých a jiných zahraničních) a dostat se na velmi zajímavé ceny. Prohlédněte si nabidku na webu dovolena.cz, která nabízí kvalitní porovnání. Více v tabulce níže.

DOVOLENÁ NA KAPVERDECH
Přibližná cena dovolené: 17 000 Kč
Aktuální přehled zájezdů: DOVOLENÁ.CZ | INVIA.CZ

Počasí na Kapverdských ostrovech

Na Kapverdech je počasí slušné celoročně, ale nejlepší a bez deštivých období je mezi říjnem a červnem. Nejteplejší jsou ovšem právě letní měsíce. Nicméně ani v zimních měsících počasí nezklame, vždyť ve svých maximech se teploty pohybují okolo 25 stupňu Celsia.

Aktuální nabídka zájezdů

Kemer
Viking Nona Beach

Strava:All inclusive
Lokalita:Kemer
11  390
Acharavi
Century Resort

Strava:Snídaně
Lokalita:Acharavi
13  790
Turecká riviéra
Annabella Park

Strava:All inclusive
Lokalita:Turecká riviéra
10  490
Alanya
MC Beach Park

Strava:All inclusive
Lokalita:Alanya
15  790
Votsalakia
Kyma

Strava:Bez stravy
Lokalita:Votsalakia
10  990
Kutsunari
Dessole Blue Star

Strava:All inclusive
Lokalita:Kutsunari
14  390
Sousse
Riadh Palms

Strava:All inclusive
Lokalita:Sousse
10  690
Port el Kantaoui
Houria Palace

Strava:Polopenze
Lokalita:Port el Kantaoui
10  990

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *