Nejlevnější dovolená Kuba

Levná dovolená na Kubě, na exotickém ostrově v Karibském moři je určitě snem řady lidí. Moře, písečné pláže, palmy nebo také kultura, hudba, tanec, skvělé jídlo, skromní lidé. Zkrátka Kuba stojí za návštěvu. Častým cílem dovolené na Kubě je poloostrov Varadero, který je plný skvělých hotelů a krásných pláží. Druhým častým cílem, který je ale spojený více s objevování kultury případně s nakupováním je Havana, tedy hlavní město Kuby.

Na 12 dní na Kubu na poloostrov Varadero za pouhých 24890,-, tak to je skvělá nabídka. Nebo do Havany na 8 dní za 26325,-, to je výborná cena.

Last minute Kuba

Na zajímavé ceny zájezdu na Kubu se můžete dostat, pokud budete sledovat last minute nabídky. Často se v posledním týdnu před odletem ceny sníží o několik tisíc a dovolená potom vychází cenově velmi příznivě.

KLIKNĚTE ZDE pro nabídku zájezdů na Kubu »

Levně na Kubu s něměckou cestovní kanceláří

Levnou dovolenou na Kubě můžete pořídit přes německou cestovní kancelář s odletem z něměckého letiště. Výhodou je, že takovou dovolenou si můžete v klidu koupit v České republice např. od společnosti Student Agency. Získáte k tomu řadu výhod. Předně bude nižší cena zájezdu na Kubu v desítkách procent, můžete si vybrat ze širší nabídky zájezdů. Velkou výhodou je, že německé CK létají do exotických destinací přímo. Se Student Agency můžete komunikovat v češtině a na letištích v Mnichově, Vídni a Praze můžete zaparkovat zdarma. Na zahraniční letiště Vás Student Agency odveze ZDARMA svým žlutým autobusem.

Aktuální nabídka zájezdů

Paphos
Crown Resorts Horizon

Strava:Polopenze
Lokalita:Paphos
16  990
Hammamet
Magic Life Africana Imperial And Aquaparc

Strava:All inclusive
Lokalita:Hammamet
10  690
Belek
Aydinbey Famous

Strava:All inclusive
Lokalita:Belek
14  890
SdílejteShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someone

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *