Kam na jaře k moři levně

na-jare-k-mori-egypt-hurghadaProč čekat na léto, když už na jaře se můžete vydat vstříc letnímu počasí a užít si dovolenou u moře? Řada lidí ráda využije lákavých nabídek slev, ještě před tím, než vypukne hlavní sezóna a turistická letoviska se zaplní k prasknutí.

Také ti cestovatelé, kteří se nemusí vázat na letní prázdniny svých dětí mohou vyrazit daleko dříve. Výhodou jarní dovolené je také daleko lepší výběr hotelů a termínů, zkrátka ještě není vyprodáno. Levně k moři se můžete podívat na jaře!

Jaké jsou destinace pro jarní dovolenou u moře?

Egypt na jaře

V Egyptě je na jaře krásně, ještě než začnou letní vedra atakující hranici 40 stupňů ve stínu. Období od března do začátku června je na návštěvu ideální, ačkoliv je Egypt celoroční destinací. Teploty se budou již pohybovat kolem příjemné letní třicítky, nebe bude modré a na déšť můžete zapomenout.

EGYPT NA JAŘE
Přibližná cena dovolené: 9 500 Kč
Aktuální přehled zájezdů: DOVOLENÁ.CZ | INVIA.CZ

Mallorca na jaře

Pro ty, kteří se nemohou dočkat léta, je Mallorca ideální destinací. Je krásně okouzlující rozkvetlou flórou – olivovníky, datlovníky nebo pomerančovníky. Mallorca láká na jaře také vyjížďky na kole. Navštivte tento španělský ostrov ještě před hlavní sezónou.

MALLORCA NA JAŘE
Přibližná cena dovolené: 8 000 Kč
Aktuální přehled zájezdů: DOVOLENÁ.CZ | INVIA.CZ

Maroko na jaře

Kouzlo Afriky můžete objevit na jarní dovolené v Maroku. V květnu je v Maroku již jako v létě na které jsme zvyklí z Evropy. Průměrné teploty na jaře se pohybují kolem 29 stupňů, noci bývají chladnější. Dopřejte si luxusní dovolenou v Maroku s all inclusive službami!

MAROKO NA JAŘE
Přibližná cena dovolené: 11 500 Kč
Aktuální přehled zájezdů: DOVOLENÁ.CZ | INVIA.CZ

Turecko na jaře

Turecko se na jaře krásně probouzí před nadcházející sezónou. Teploty vzduchu očekávejte mezi 25 a 30 stupni. Vyzkoušejte Tureckou nebo Egejskou riviéru a určitě nebudete zklamaní. Co třeba vyzkoušet nějakou last minute nabídku ze serveru dovolena.cz?

TURECKO NA JAŘE
Přibližná cena dovolené: 7 000 Kč
Aktuální přehled zájezdů: DOVOLENÁ.CZ | INVIA.CZ

Kanárské ostrovy na jaře

Jarní Kanárské ostrovy, to je vlastně jistota skvělého počasí. Ne nadarmo se ostrovům přezdívá ostrovy věčného jara. Slibné počasí kolem 25 stupňů, poklidná dovolená v zeleni, nejen u moře, ale také ve vnitrozemí – to vše je lákadlem pro návštěvu tohoto ráje na zemi. Ohřejte se ještě předtím, než dorazí léto do střední Evropy.

KANÁRSKÉ OSTROVY V DUBNU
Přibližná cena dovolené: 11 000 Kč
Aktuální přehled zájezdů: DOVOLENÁ.CZ | INVIA.CZ

Ukázat výhodné zájezdy ZDE »

Foto: marin / FreeDigitalPhotos.net

Aktuální nabídka zájezdů

Manavgat
Club Calimera Serra Palace

Strava:All inclusive
Lokalita:Manavgat
12  790
Incekum
Suntopia Pegasos Club

Strava:All inclusive
Lokalita:Incekum
12  390
Mahmutlar
Bone Club SVS

Strava:All inclusive
Lokalita:Mahmutlar
11  631
Dubaj
Rose Rayhaan by Rotana

Strava:Snídaně
Lokalita:Dubaj
16  890
Djerba
SunConnect Djerba Aqua Resort

Strava:All inclusive
Lokalita:Djerba
11  290

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *