Kam k moři v únoru

thajsko-dovolena-plazOhřát se k moři jezdí stále více lidí ještě před tím, než u nás vypukne jaro a začnou tak práce na našich zahrádkách. Podívejte se na přehled míst, kde se ohřejete a budete si připadat jako v létě. Ještě stojí za to nabrat sílu u prohřátého oceánu než přijde jaro. Ochutnejte pohodu exotiky a odpočiňte si po zimních plískanicích.

Srí Lanka v únoru

Úžasných 30 nebo 31°C čekejte na Srí Lance zhruba mezi listopadem a březnem. Tropická země, kam se jezdí ohřát v zimě stále více Čechů. Dlouhé písečné pláže lemované kokosovými palmami nebo zajímavé výlety pro milovníky bohaté historie. Zkraťte si čekání na jako na Srí Lance.

Přibližná cena dovolené: 17 000 Kč
Přehled zájezdů: DOVOLENÁ.CZ | INVIA.CZ

Dominikánská republika v únoru

Mezi říjnem a květnem se jedná o ideální destinaci pro strávení zimní dovolené. Smaragdové moře dlouhé pláže s bílým pískem hned vedle bujné vegetace. Teplota vody mezi 26 °C – 27 °C – no není to nádherné? Překrásná vnitrozemská krajina nebo pestrobarevné korálové útesy, to je luxusní dovolená v Karibiku v Dominikánské republice.

Přibližná cena dovolené: 23 000 Kč
Přehled zájezdů: DOVOLENÁ.CZ | INVIA.CZ

Kuba v únoru

Skvělé pláže na pobřeží Karibského moře skrývá Kuba. Lidé jsou neuvěřitelně přátelští a ochotní. Příjemné klima s 300 dny slunce v roce. Mezi prosincem a březnem je idální doba na návštěvu Kuby, zemi koloniálních památek, doutníků a kubánského rumu. Hlavní město Havana patří mezi nejkrásnější města světa.

Přibližná cena dovolené: 24 000 Kč
Přehled zájezdů: DOVOLENÁ.CZ | INVIA.CZ

Kanárské ostrovy v únoru

Příjemné teploty na Kanárských ostrovech jim daly přezdívku „ostrovy věčného jara“. Teplota se bude pohybovat v průměru okolo 25°C, moře bude mít o něco méně. Po celý rok jsou zde vyhledávané a vyhlášené pláže Playa Baca, Playa Blanca, Playa del Educto, nebo Costa Calma.

Přibližná cena dovolené: 11 000 Kč
Přehled zájezdů: DOVOLENÁ.CZ | INVIA.CZ

Kapverdské ostrovy v únoru

U nás zima na Kapverdech příjemné počasí kolem 25 stupňů. Přitom tato lokalita je celkem nedaleko, 6 hodin letu. Můžete se těšit na písečné a široké pláže. Užijí si zde i milovníci rybolovu nebo sportovci, kteří vyhledávají windsurfing. Za velmi příjemné ceny se můžete ohřát na Kapverdských ostrovech, zatím co v našich končinách ještě ani nezačalo jaro.

Přibližná cena dovolené: 17 000 Kč
Přehled zájezdů: DOVOLENÁ.CZ | INVIA.CZ

Zanzibar v únoru

Naprostá jistota pěkného počasí vás v únoru čeká na slunném Zanzibaru. Ostrov plný vůní jistě splní vaše požadavky na super zimní dovolenou. Při výběru hotelu dbejte na to, že v některých místech bývá velmi znatelný odliv.

Přibližná cena dovolené: 25 000 Kč
Přehled zájezdů: DOVOLENÁ.CZ | INVIA.CZ

Thajsko v únoru

Stále více Čechů vyhledává jihovýchodní Asii jako místo své dovolené. Jak obstojí Thajsko v únoru v široké konkurenci destinací? Určitě! Lákavá exotická dovolená, která nabídne mix teplého moře, skvělého jídla, přátelských obyvatel a dechberoucí přírody. Teploty kolem 30 stupňů a oblíbené lokality jako Pattaya nebo Phuket, to je Thajsko na sklonku zimy.

Přibližná cena dovolené: 16 000 Kč
Přehled zájezdů: DOVOLENÁ.CZ | INVIA.CZ

Ukázat výhodné zájezdy ZDE »

Foto: chayathonwong / FreeDigitalPhotos.net

Aktuální nabídka zájezdů

Turgutreis
Armonia Holiday Village

Strava:All inclusive
Lokalita:Turgutreis
16  080
Hurghada
Caves Beach Resort Hurghada

Strava:All inclusive
Lokalita:Hurghada
12  990
Psalidi
Kipriotis Village

Strava:All inclusive
Lokalita:Psalidi
13  966