Kam k moři v dubnu

v-zime-k-moriDuben už bývá i v našich končinách jarním měsícem, kdy jsou práce na zahrádkách v plném proudu. Bylo by skvělé vynechat nějaké povinnosti a jet si odpočinout k moři! Za několik hodin letu se můžete ocitnout v ráji, kde léto nikdy nekončí. Užívat letního počasí si můžete bez rozpaků už v dubnu.

Kde je v dubnu teplé moře?

Egypt v dubnu

V Egyptě se v dubnu už pěkně ohřejete. Čekejte teploty vzduchu kolem 30 stupňů, voda bude mít kolem 25. Vyberte si letovisko u Rudého moře. Například Marsa Alam nebo Hurghadu. Středozemní moře bývá ještě v dubnu studené.

Přibližná cena dovolené: 9 500 Kč
Přehled zájezdů: DOVOLENÁ.CZ | INVIA.CZ

Kanárské ostrovy v dubnu

Ostrovy věčného jara stojí za návštěvu. Koupání možná bude pro otužilejší (moře má stabilně teplotu kolem 20 stupňů), ale můžete využít hotelového vyhřívaného bazénu.

Přibližná cena dovolené: 11 000 Kč
Přehled zájezdů: DOVOLENÁ.CZ | INVIA.CZ

Kapverdské ostrovy dubnu

Krásné pláže s bělostným pískem a bujná exotická příroda. Z Prahy se na Kapverdské ostrovy dostanete za 6,5 hodiny. V dubnu očekávejte teploty kolem úžasných 25 stupňů. Super dovolená blízko rovníku a asi 600 km od afrického Senegalu, to jsou Kapverdské ostrovy

Přibližná cena dovolené: 17 000 Kč
Přehled zájezdů: DOVOLENÁ.CZ | INVIA.CZ

Dubaj v dubnu

Teplota vody v dubnu kolem 24 stupňů, to zní lákavě. Celoročně krásné počasí je vizitkou Dubaje. Klidný odpočinek u hotelové pláže nebo perfektní nákupy v jednom z mnoha obchodních center, to vše nabízí Dubaj. Doba letu z Prahy je asi 5 a půl hodiny.

Přibližná cena dovolené: 12 000 Kč
Přehled zájezdů: DOVOLENÁ.CZ | INVIA.CZ

Karibik v dubnu

Kde bude stoprocentně teplo, jsou karibské destinace, jako je Dominikánská republika nebo Kuba. V Karibiku je zkrátka celý rok krásně. Už se nemůžete dočkat léta? Vydejte se za létem v dubnu a užijte si slunce a moře!

Přibližná cena dovolené: 23 000 Kč
Přehled zájezdů: DOVOLENÁ.CZ | INVIA.CZ

Mauricius v dubnu u moře

Nikdy nekončící léto a tyrkysové moře nabízí tento skvostný ostrov v Indickém oceánu. Rozmanitá a zelená příroda vnitrozemí dává možnost užít si dovolenou plnými doušky. Romantický Mauricius nabízí také korálové útesy, fantastickou kuchyni, pláže s bělostným pískem nebo sportovní vyžití, včetně potápění, windsurfingu nebo golfu.

Přibližná cena dovolené: 29 000 Kč
Přehled zájezdů: DOVOLENÁ.CZ | INVIA.CZ

Ukázat výhodné zájezdy ZDE »

Foto: foto76 / FreeDigitalPhotos.net

Aktuální nabídka zájezdů

Marsa Alam
Sol Y Mar Dar El Madina

Strava:All inclusive
Lokalita:Marsa Alam
11  290
Zlaté písky
Obzor Beach

Strava:All inclusive
Lokalita:Zlaté písky
16  109
Bodrum a okolí
Garden of Sun

Strava:All inclusive
Lokalita:Bodrum a okolí
15  390