Exotická dovolená v lednu

exotika-v-lednuJezdit k moři v lednu nebo v únoru? Ještě před pár lety by to bylo něco neslýchaného nebo možná by to vypadalo jen jako luxusní rozmar pro nejbohatší, ale dnes je taková dovolená dostupnější pro stále více lidí.

Bylo by skvělé se z toho sychravého a nepříjemného ledna přesunout kouzelným pláštěm někam do tepla a pěkně se vyhřát u příjemného moře!

Vyberte si sami:

Thajsko v lednu

Teploty přes den kolem skvělých 30°C, téměř beze srážek. Ochutnejte vynikající jídlo a navštivte úchvatné historické chrámy a památky. Prohřejte se u teplého moře v Thajsku.

Thajsko v zimě

Dubaj v lednu

Velmi příjemné teploty 25 °C a prakticky bez deště. A hlavně: úžasné nákupy na Dubajském nákupním festivalu (v lednu 2014 proběhne již 19. ročník). Jedná se o největší světový svátek nakupování, kdy slevy dosahují až 80%. A cena za týdenní pobyt? Skvělých 11 nebo 12000,- Kč.

Spojené arabské emiráty v zimě

Keňa v lednu

Nové 4 a 5 hvězdičkové resorty zde budují hlavně v posledních letech, vše tedy ještě září novotou. Dovolená u teplého moře a k tomu ještě dobrodružné safari? Proč ne, podívejte se na pár dní do africké Keni nebo na voňavý Zanzibar.

Nabídka zájezdů do Keni

Kuba v lednu

Teploty tak akorát kolem 26 °C, beze srážek, prohřáté moře. Při takovém počasí se můžete nejen skvěle vykoupat v moři, ale také se porozhlédnout po místních historických památkách. Navíc v lednu probíhá několik folklórních festivalů, takže kdo má rád tanec a hodování, může toho v lednu využít.

Kuba v zimě

Foto: Chaiwat / FreeDigitalPhotos.net

Aktuální nabídka zájezdů

Marsa Alam
Iberotel Coraya Beach Resort

Strava:Polopenze
Lokalita:Marsa Alam
11  790
Colakli
Sentido Turan Prince

Strava:All inclusive
Lokalita:Colakli
12  190
Kiotari
Lindian Village

Strava:Snídaně
Lokalita:Kiotari
12  990
SdílejteShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someone

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *